TEL: +90 532 341 91 28

Gramerser'de sınırsız çözümler sizi bekliyor...

Ücretsiz keşif ile mekanlarınıza sınırsız çözümler getiriyoruz...

Arayınız  hemen görüşelim...

Devam ...

Kalite

detaylarda gizlidir...

Biz detaylara önem veriyoruz...

Devam ...

Antik Bordür, Antik Dekor

Mozaik Dekor, Antik Fonlar...
Paladiyen Dekorlar

Devam ...

Seramik Dekor,

Seramik Bordür, Mozaik Bordür,
Su Jeti Kesim Dekorlar...

Devam ...

Ücretsiz Keşif

+90 216 313 81 73 
+90 216 365 47 05  
Size telefonunuz kadar yakınız....

Devam ...

Referanslarımız

İçin Lütfen İletişime Geçiniz...
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Devam ...

Hakkımızda

GRAMERSER, 1996 yılında,Türkiyede ilk defa Mermeri yaygın olarak işleyip ,değişik kompozisyonlar sunarak mekanları daha yaşanır bir hale getirmiştir.
Sunmuş olduğu ürün kataloğunda Mermerin asırlar öncesine dayanan mazisini bir kez daha günümüz mekanlarına taşıyan model ve tasarımlarıyla ,çağımızda yıllar öncesine uzanan görünümü arzulayanlar için,özel makineler ve aşındırıcılar yardımıyla eskiterek istenilen görünümü yakalayıp ,seçkin modelleriyle beğeninize sunmuştur.

Yüzyıllardır kullanıla gelen Mermer ,İnsanlık tarihinin her döneminde medeniyetlerin yaşam biçimleri ve mimari ile çok değerli bilgiler sunmuştur.Doğal renkleri ve desenleri ile dayanıklılığını kanıtlayan mermer ; Doğal yapımalzemeleri arasında tarih boyunca mimariden sanata ,pek çok alanda tercih edilmiş,saray mimarisinde antik tiyatrolara ,çeşmelerden lahitlere pek çok alanda kullanılmıştır.
             
Modern çağın yaşandığı günümüzde tarihe özlem duyanlar için iç ve dış mekanlarda kullanılabilen mermer ve travertenler özel makinalarda kesilerek Anadolu motiflerini yakalamak ve geçmişi yeni yorumla günümüze aktarmak isteyenlere Gramerser bu özlemi titiz ve itinalı çalışmaları ile hizmetinize sunmaktadır.

Modellerimizde mermer traverten başta olmak üzere her türlü taşa uygulama yapılmaktadır.iç mekan ,dış mekan (Bahçeler,Havuz Kenarları,Mutfak,Banyo gibi) bir çok kullanım alanı bulunmakla birlikte kompozisyonlarımız dışında müşterilerimize özel çizimler doğrultusunda çalışmalarda yapmaktayız.
             
Antik Modellerimizde Doğal görünümün uzun süre kalıcı olması için üzerine sürülen cila'yı Gramerserden Temin edebilirsiniz.

Mermer ve travertenden yaptığımız tüm dekor ,göbek ve bordürleri granit ve seramikle aynı kompozisyonlara uygulayıp seçenekler sunmaktayız.